Hakkımızda

Merkez Piknik ilk olarak 1970 yılında Asma altı kebap salonu adı ile faaliyetlerine başlamıştır. 1986 yılına kadar süren bu marka Ankara Elmadağı ilçesine taşınarak adını Dicle Kebap ve Döner Salonu olarak değiştirmiştir. 1995 yılına kadar bu marka altında müşterilerine lezzet dolu bir hizmet vererek faaliyetlerine devam etmiştir. Ardından İstanbul / Beylikdüzü / Gürpınar beldesinde yeni markası olan Merkez Piknik adı ile hizmetlerine 1997 yılından beri günümüze kadar gelmiştir.

Hoşgörülü esnaf anlayışı ve kaliteli hizmet anlayışından doğan gücünü lezzetleri ile birleştiren Merkez Piknik büyük bir müşteri kitlesinin beğenisini kazanmıştır. 2008 yılında geçirdiği rahatsızlıklardan dolayı oğlu Ümit Usta'ya devreden baba, bu işi hakkı ile yapacağına güvendiğini belirterek markanın tüm sorumluluklarını devretmiştir.

Ümit Usta sahip olduğu sorumlulukların bilincinde olarak markanın büyümesinde gereken tüm emeği sonuna kadar sağlamıştır. 2014 yılına kadar her yıl büyümesini ve marka bilinirliğini arttırarak hizmete devam eden Merkez Piknik lezzetlerini daha geniş kitlelere taşımak adına 2. Şubesini Beykent bölgesindeki Çamlıktepe caddesine açmıştır.

Lezzetlerin ve kalitenin değişmemesi adına bayilik vermeyen Merkez Piknik yakın zamanda yeni şubeleri ile markanın diğer ilçeler ile de tanışmasını sağlayacaktır.


SİPARİŞ HATTI

0212 855 3406